Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de renovara atelier
- Număr anunț
- DA20954954
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC VALERIU BRANISTE (CUI 4548546)
- Furnizor / câștigător
- COMAN INSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO16254102)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67.227,31 RON
- Valoare atribuită
- 67.227,31 RON
- Data publicării
- 02.08.2018 10:13
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67.227,31 RON
din 67.227,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro