Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KIT MEMBRANE COSY
- Număr anunț
- DA21626482
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
- Cod CPV
- 33196000-0 · Mijloace auxiliare medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 439,98 RON
- Valoare atribuită
- 439,98 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 11:11
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 16:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
439,98 RON
din 439,98 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro