Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie CARTUS LASER COMP HP-Q2612A/FX10 2K J.Y.-pozitia 37/PAAP/2018

Număr anunț
DA21626009
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
UNCLE SAM SERVICE SRL (CUI RO16099955)
Cod CPV
30192112-9 · Cerneala pentru imprimante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
71,43 RON
Valoare atribuită
71,43 RON
Data publicării
01.11.2018 10:55
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

71,43 RON

din 71,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.