Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET REVIZIE FORD

Număr anunț
DA20953477
Autoritate contractantă
URBAN SERV S.A. (CUI RO10863076)
Furnizor / câștigător
3 ASI SRL (CUI RO14553140)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.173,11 RON
Valoare atribuită
2.173,11 RON
Data publicării
02.08.2018 08:42
Termen limită
07.08.2018 17:00
Data finalizării
02.08.2018 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.173,11 RON

din 2.173,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.