Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale constructii

Număr anunț
DA21624150
Autoritate contractantă
Comuna Movila (CUI 4365344)
Furnizor / câștigător
RTP TIMI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 38599706)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.460,01 RON
Valoare atribuită
1.460,01 RON
Data publicării
01.11.2018 09:42
Termen limită
06.11.2018 17:00
Data finalizării
01.11.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.460,01 RON

din 1.460,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.