Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HARTIE COPIATOR A4 pentru imprimante si copiatoare 80gr
- Număr anunț
- DA21623548
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA (CUI 11370190)
- Furnizor / câștigător
- OBSIDIAN COM SRL (CUI RO21102615)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.228 RON
- Valoare atribuită
- 3.228 RON
- Data publicării
- 01.11.2018 09:12
- Termen limită
- 06.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.11.2018 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.228 RON
din 3.228 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro