Ofertă acceptată Cumpărare directă

bandelete / benzi / teste glicemie SD CODE FREE + glucometru gratuit

Număr anunț
DA21105809
Autoritate contractantă
UNITATEA MEDICO SOCIALA GANESTI (CUI 4563678)
Furnizor / câștigător
ROMVERA SRL (CUI RO15798084)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
295,20 RON
Valoare atribuită
295,20 RON
Data publicării
30.08.2018 15:28
Termen limită
05.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 16:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

295,20 RON

din 295,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.