Ofertă refuzată Cumpărare directă

Etansare mecanica +oringuri

Număr anunț
DA21088718
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
PROINGSERV SRL (CUI RO18421215)
Cod CPV
42124290-3 · Piese pentru pompe centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180 RON
Valoare finală
180 RON
Data publicării
29.08.2018 08:31
Termen limită
03.09.2018 17:00
Data finalizării
03.09.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.