Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale mentenanta –Corp B -Calea Giulesti
- Număr anunț
- DA20952543
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
- Cod CPV
- 31530000-0 · Piese pentru lampi si corpuri de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315,25 RON
- Valoare atribuită
- 315,25 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 15:50
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
315,25 RON
din 315,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro