Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta, supervizare lucrari,asistenta tehnica prin diriginti de santier-Sedii ASSMB

Număr anunț
DA40434009
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA SPITALELOR SI SERVICIILOR MEDICALE BUCURESTI (CUI 25502860)
Furnizor / câștigător
SILBER SHATZ CONSULTING SRL (CUI RO29630560)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
137.760 RON
Valoare atribuită
137.760 RON
Data publicării
20.05.2026 10:10
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 07:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

137.760 RON

din 137.760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.