Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii echipamente climatizare Uniflair
- Număr anunț
- DA20951621
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Furnizor / câștigător
- A.M.C. INSURANCE ASISTENT ÎN BROKERAJ S.R.L. (CUI 39164483)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.952 RON
- Valoare atribuită
- 17.952 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 14:48
- Termen limită
- 07.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.08.2018 15:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.952 RON
din 17.952 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro