Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul rutier si pentru alte echipamente (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pana auto-turism
- Număr anunț
- DA20951594
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CUI 16432269)
- Furnizor / câștigător
- TIRE REPARATION MIXT S.R.L. (CUI 39125026)
- Cod CPV
- 50230000-6 · Servicii de reparare si de intretinere si servicii conexe pentru transportul rutier si pentru alte echipamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 01.08.2018 14:46
- Termen limită
- 06.08.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.08.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.000 RON
din 5.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro