Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse produse

Număr anunț
DA21917708
Autoritate contractantă
Scoala cu cls. I- VIII Nr. 1 Zanesti jud. Neamt (CUI 17496864)
Furnizor / câștigător
IT PRIMO SRL (CUI 31197620)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.471 RON
Valoare atribuită
2.471 RON
Data publicării
03.12.2018 11:01
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 16:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.471 RON

din 2.471 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.