Atribuită Cumpărare directă

DOTARE STINGATOARE PORTABILE TIP G2

Număr anunț
DA36418393
Autoritate contractantă
Gradinita cu Program Prelungit CSIPIKE (CUI 16037804)
Furnizor / câștigător
CASA LUX CONSTRUCTII SRL (CUI 10348860)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
210,08 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
03.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210,08 RON