Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii de reparare a pneurilor, montare si echilibrare, vulcanizare, reparare

Număr anunț
DA21914182
Autoritate contractantă
SC SALUBRITATE PUBLICA URBANA CURTEA DE ARGES SRL (CUI RO27300824)
Furnizor / câștigător
IANA MARIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 20417046)
Cod CPV
50116500-6 · Servicii de reparare a pneurilor, inclusiv montare si echilibrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
800 RON
Valoare atribuită
800 RON
Data publicării
03.12.2018 09:06
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

800 RON

din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.