Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modificari instalatie semnalizare

Număr anunț
DA21914000
Autoritate contractantă
Directia Judeteana de Sport Satu Mare (CUI 27441599)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
31625100-4 · Sisteme de detectare a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294,61 RON
Valoare atribuită
294,61 RON
Data publicării
03.12.2018 08:58
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
03.12.2018 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294,61 RON

din 294,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.