Ofertă refuzată Cumpărare directă

UPS V-Mark 1000VA, LCD, Power Management SW, UPS-1000VP

Număr anunț
DA21912100
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE HARITON (CUI 28856519)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
336,13 RON
Valoare finală
336,13 RON
Data publicării
30.11.2018 12:08
Data finalizării
03.12.2018 09:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.