Ofertă refuzată Cumpărare directă

PACHET RECHIZITE

Număr anunț
DA22921492
Autoritate contractantă
CONSILIUL LOCAL SMEENI - SERVICIUL APA CANAL (CUI 36675424)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
114,67 RON
Valoare finală
114,67 RON
Data publicării
25.04.2019 14:28
Termen limită
01.05.2019 17:00
Data finalizării
01.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.