Ofertă refuzată Cumpărare directă

Prestari servicii vulcanizare - PL Vlahita

Număr anunț
DA22922558
Autoritate contractantă
SC. HARVIZ SA (CUI 24499588)
Furnizor / câștigător
TANKO ALBERT-FULOP PFA (CUI RO20514987)
Cod CPV
34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
674,80 RON
Valoare finală
674,80 RON
Data publicării
26.04.2019 10:39
Termen limită
01.05.2019 17:00
Data finalizării
01.05.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.