Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet intretinere auto

Număr anunț
DA22309819
Autoritate contractantă
COMUNA MOSTENI (CUI 6853228)
Furnizor / câștigător
MONTANA PETROL GAZ SRL (CUI 37122244)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
330,20 RON
Valoare atribuită
330,20 RON
Data publicării
30.01.2019 12:04
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

330,20 RON

din 330,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.