Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICROINTRERUPATOR USA COD.MPE-37A4-402

Număr anunț
DA22316110
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
MOTOR POWER DISTRIB SRL (CUI RO27709862)
Cod CPV
31210000-1 · Aparate electrice de comutare sau de protectie a circuitelor electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.300 RON
Valoare atribuită
4.300 RON
Data publicării
31.01.2019 09:27
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.300 RON

din 4.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.