Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Achizitie servicii de intretinere reparatie sisteme de alarmare a populatiei
- Număr anunț
- DA23146886
- Autoritate contractantă
- Comuna Sihlea (Consiliul Local Sihlea) (CUI 4447436)
- Furnizor / câștigător
- T & T PRESTLIL VISION SRL (CUI 35633501)
- Cod CPV
- 50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.400 RON
- Valoare finală
- 2.400 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 10:38
- Termen limită
- 02.06.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.06.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.