Ofertă acceptată Cumpărare directă

Organizare spectacol piesa de teatru „DIVORȚ ÎN ZIUA NUNTII”

Număr anunț
DA22509785
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA A MUNICIPIULUI CODLEA (CUI 4777116)
Furnizor / câștigător
BANCILA ANGANU RADU (CUI 27031394)
Cod CPV
92312110-5 · Servicii de divertisment prestate de producatorii de teatru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.500 RON
Valoare atribuită
7.500 RON
Data publicării
28.02.2019 20:35
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 08:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.500 RON

din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.