Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furtun ehaustare 5 m

Număr anunț
DA23136618
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC SFANTA MARIA (CUI 4382558)
Furnizor / câștigător
DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI RO2836925)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare finală
1.490 RON
Data publicării
27.05.2019 11:40
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
01.06.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.