Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EyeVisc BioTech PFS-seringa de 2 ml cu substanta viscoelastica HPMC, 2%
- Număr anunț
- DA22923289
- Autoritate contractantă
- SPITAL MUNICIPAL GHEORGHENI (CUI 4367370)
- Furnizor / câștigător
- ROMDIS SRL (CUI RO17062342)
- Cod CPV
- 33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308,40 RON
- Valoare atribuită
- 308,40 RON
- Data publicării
- 30.04.2019 13:52
- Termen limită
- 05.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 07:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308,40 RON
din 308,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro