Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Capsator 100 coli+Mouse +Folii A4+Notes adeziv76+Dosar plic+Perforator 40coli+Capse 23/13;10+Baterii
- Număr anunț
- DA21339692
- Autoritate contractantă
- SC CITADIN ZALAU SRL (CUI RO27243753)
- Furnizor / câștigător
- INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
- Cod CPV
- 30197320-5 · Capsatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 197,55 RON
- Valoare atribuită
- 197,55 RON
- Data publicării
- 28.09.2018 15:02
- Termen limită
- 03.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 01.10.2018 07:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
197,55 RON
din 197,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro