Ofertă refuzată Cumpărare directă

Furtun aspiratie pentru motopompa cu insertie metalica-3"

Număr anunț
DA23133783
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
EURO BUSINES SRL (CUI RO14285625)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.215 RON
Valoare finală
1.215 RON
Data publicării
27.05.2019 09:57
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
01.06.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.