Număr anunț
DA23129533
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA RASIROM (CUI RO7061781)
Furnizor / câștigător
M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
767,98 RON
Valoare finală
767,98 RON
Data publicării
24.05.2019 13:35
Termen limită
01.06.2019 17:00
Data finalizării
01.06.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.