Ofertă acceptată Cumpărare directă

Transport persoane intre satele Lipia si Gruiu

Număr anunț
DA22915801
Autoritate contractantă
Comuna Gruiu (CUI 5026273)
Furnizor / câștigător
CIUS INTERTRAVEL S (CUI 40803726)
Cod CPV
60100000-9 · Servicii de transport rutier (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62.790 RON
Valoare atribuită
62.790 RON
Data publicării
25.04.2019 09:11
Termen limită
05.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 08:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62.790 RON

din 62.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.