Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inspecție tehnică pentru autoturismul MM07MBM

Număr anunț
DA22923609
Autoritate contractantă
R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
Furnizor / câștigător
MENTEN SRL (CUI RO16143120)
Cod CPV
71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
02.05.2019 08:23
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 08:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.