Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dentalrapid AF Flower 5l/fl- MED.DENT.PREVENTIVA/PROIECT 18688/2018/SAVA-ROSIANU RUXANDRA
- Număr anunț
- DA22697621
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- TEHNODENT POKA SRL (CUI RO1813923)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,60 RON
- Data publicării
- 28.03.2019 09:15
- Termen limită
- 02.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 08:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,60 RON
din 1.512,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro