Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de depozitare

Număr anunț
DA22317648
Autoritate contractantă
Comuna Ghiroda (CUI 5517220)
Furnizor / câștigător
ARHIVE LOGISTIC BANAT SRL (CUI RO15107847)
Cod CPV
63121000-3 · Servicii de depozitare si de recuperare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
34.464 RON
Valoare atribuită
34.464 RON
Data publicării
31.01.2019 10:41
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.464 RON

din 34.464 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.