Atribuită Cumpărare directă

Furnizare echipamente si accesorii de laborator, proiect: “Dotari scoli - PNRR" conform ADV1440785

Număr anunț
DA36418979
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
38000000-5 · Echipamente de laborator, optice si de precizie (cu exceptia ochelarilor) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.152 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.152 RON