Ofertă acceptată Cumpărare directă

PERSONALIZARE PANOU

Număr anunț
DA22924667
Autoritate contractantă
SC ADMINISTRATIA STRAZILOR, CONSTRUCTII EDILITARE SRL (CUI RO27259180)
Furnizor / câștigător
SAS DESIGN TEAM SRL (CUI RO30118114)
Cod CPV
22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.449,62 RON
Valoare atribuită
5.449,62 RON
Data publicării
02.05.2019 09:38
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.449,62 RON

din 5.449,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.