Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet prosoape
- Număr anunț
- DA22320555
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
- Cod CPV
- 33771000-5 · Articole igienico-sanitare din hartie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 168,15 RON
- Valoare atribuită
- 168,15 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 13:10
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
168,15 RON
din 168,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro