Atribuită Cumpărare directă

Furnizare software educational, proiect: “Dotari scoli - PNRR" conform ADV1440779

Număr anunț
DA36419279
Autoritate contractantă
JUDETUL BACAU (CUI 5057580)
Furnizor / câștigător
EVIDENT GROUP SRL (CUI 3645710)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.466 RON
Data publicării
02.09.2024 14:31
Data finalizării
04.09.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.466 RON