Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ceai plante, ciuperci cons. 400g , miez nuca , rosii decoj. 800g , maggi 75g, stafide, zahar vanilat
- Număr anunț
- DA22502277
- Autoritate contractantă
- Centrul de Recuperare si Reabilitare Neuropsihiatrica pentru Persoane Adulte cu Handicap Nedelea (CUI 2843507)
- Furnizor / câștigător
- ROMCONSTANT IMPEX GHEORGHE STEFANICA S.R.L. (CUI RO5351487)
- Cod CPV
- 15864100-3 · Ceai la pliculet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.341,60 RON
- Valoare atribuită
- 1.359,60 RON
- Data publicării
- 28.02.2019 10:13
- Termen limită
- 05.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.03.2019 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.359,60 RON
din 1.341,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro