Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile medicale

Număr anunț
DA22314113
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PROF DR IRINEL POPESCU BAILESTI (CUI 4554408)
Furnizor / câștigător
MARLYD MEDICAL DEVICES SRL (CUI RO32835700)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
449,50 RON
Valoare atribuită
449,50 RON
Data publicării
30.01.2019 15:51
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

449,50 RON

din 449,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.