Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de internet 300 Mbps
- Număr anunț
- DA22716059
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68.320,32 RON
- Valoare atribuită
- 68.320,32 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 15:50
- Termen limită
- 03.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.04.2019 08:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
68.320,32 RON
din 68.320,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro