Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEDICAMENTE

Număr anunț
DA22919256
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
Furnizor / câștigător
EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
Cod CPV
33670000-7 · Medicamente pentru sistemul respirator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.877,74 RON
Valoare atribuită
2.878,44 RON
Data publicării
25.04.2019 12:06
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.878,44 RON

din 2.877,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.