Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ACCESORII ELECRICE

Număr anunț
DA22322838
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL "DORNA" VATRA DORNEI (CUI 31737917)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
31681000-3 · Accesorii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231,01 RON
Valoare atribuită
231,01 RON
Data publicării
31.01.2019 15:12
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 08:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

231,01 RON

din 231,01 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.