Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale de afișaj (panouri, autocolant, indicatoare) Centru de informare turistică

Număr anunț
DA22321785
Autoritate contractantă
ORASUL TAUTII-MAGHERAUS (CUI 3627170)
Furnizor / câștigător
ULICI MARIUS-DANUT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26535067)
Cod CPV
44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.020 RON
Valoare atribuită
3.020 RON
Data publicării
31.01.2019 14:15
Termen limită
05.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 09:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.020 RON

din 3.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.