Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET consumabile PENTRU MOTOCOASE KAWASAKI TJ 53

Număr anunț
DA22925828
Autoritate contractantă
COMUNA BARAGANU (CUI 15226406)
Furnizor / câștigător
COMFOREX IMPEX SRL (CUI RO10294531)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
912,30 RON
Valoare atribuită
912,30 RON
Data publicării
02.05.2019 10:33
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

912,30 RON

din 912,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.