Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET BIROTICA MVP

Număr anunț
DA22505658
Autoritate contractantă
MUZEUL VASILE PARVAN BARLAD (CUI 4446465)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
345,83 RON
Valoare atribuită
345,83 RON
Data publicării
28.02.2019 12:52
Termen limită
05.03.2019 17:00
Data finalizării
01.03.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

345,83 RON

din 345,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.