Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,8% sub estimat
reactivi
- Număr anunț
- DA22310536
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- BIOSYSTEMS DIAGNOSTIC SRL (CUI RO17167080)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 31.632,44 RON
- Valoare atribuită
- 23.776,19 RON 24,8% sub estimat
- Data publicării
- 30.01.2019 12:41
- Termen limită
- 05.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.776,19 RON
din 31.632,44 RON estimat
24,8%
Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 7.856,25 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.