Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE TEHNICA PERIODICA SI INLOCUIRE / CALIBRARE SUPAPE PT. CENTRALE PE GAZ INTRE 100 - 150 KW

Număr anunț
DA22310791
Autoritate contractantă
LICEUL PETRU RARES (CUI 4443400)
Furnizor / câștigător
MOTO INSTAL SRL (CUI 10570157)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.655 RON
Valoare atribuită
2.655 RON
Data publicării
30.01.2019 12:53
Termen limită
04.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.655 RON

din 2.655 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.