Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii CATV

Număr anunț
DA22925811
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETULUI CLUJ (CUI 4288012)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
92232000-6 · Servicii de televiziune prin cablu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161,36 RON
Valoare atribuită
161,36 RON
Data publicării
02.05.2019 10:33
Termen limită
07.05.2019 17:00
Data finalizării
02.05.2019 10:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

161,36 RON

din 161,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.