Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ACUMULATORI CONFORM ANUNT PUBLICITAR NR. 190462 DIN 24.04.2019 si oferta
- Număr anunț
- DA22925803
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
- Cod CPV
- 31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534,49 RON
- Valoare atribuită
- 534,49 RON
- Data publicării
- 02.05.2019 10:32
- Termen limită
- 07.05.2019 17:00
- Data finalizării
- 02.05.2019 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
534,49 RON
din 534,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro