Ofertă acceptată Cumpărare directă

Clor clasic (industrial)

Număr anunț
DA22324120
Autoritate contractantă
Compania Nationala Administratia Porturilor Dunarii Maritime SA (CUI 11776466)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
24900000-3 · Produse chimice fine si produse chimice variate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208,80 RON
Valoare atribuită
208,80 RON
Data publicării
01.02.2019 08:00
Termen limită
06.02.2019 17:00
Data finalizării
01.02.2019 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208,80 RON

din 208,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.