Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lant drujba Ruris 505 S
- Număr anunț
- DA22323825
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- IOSKANIR S.R.L. (CUI RO27750462)
- Cod CPV
- 43812000-8 · Echipament de taiere cu ferastraul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126,06 RON
- Valoare atribuită
- 126,06 RON
- Data publicării
- 31.01.2019 18:10
- Termen limită
- 06.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 01.02.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126,06 RON
din 126,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro